O platformie

Janusz Pietroszek
Kursy Online


Kiedy w 2011 roku zacząłem pracę nad pierwszymi wideo kursami online dla moich klientów, nie podejrzewałem nawet, że stworzę własną platformę e-learningową. A jednak! Zbierając wieloletnie doświadczenie pracy w branży e-learningu, video marketingu i w social mediach, postanowiłem stworzyć miejsce, w którym, wraz z zaprzyjaźnionymi specjalistami, będę dzielić się wiedzą. Tak właśnie w 2020 roku powstała platforma Janusz Pietroszek Kursy Online.

Wiedza i multimedia
1. Tworząc kursy skupiam się na najważniejszych i przede wszystkim praktycznych informacjach.
2. W kursach znajdziesz materiały wideo, audiobooki, interaktywne QUIZy oraz teksty z grafikami.
3. Możesz uczyć się gdzie i kiedy chcesz – wszystkie kursy dostępne są również na urządzeniach mobilnych!

Po przejściu całego kursu możesz otrzymać na maila IMIENNY CERTYFIKAT ukończenia kursu.


Kilka słów o mnie


Nazywam się Janusz Pietroszek. Od 2005 roku zajmuję się filmem i fotografią, a od 2008 roku prowadzę warsztaty i wykłady związane z tą tematyką.

Jestem założycielem firmy Vireo Media. Wraz z moim zespołem stworzyłem ponad 700 filmów i animacji e-learningowych (w tym do rządowego projektu e-podręczników).

Ukończyłem z tytułem magistra kierunek Dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie prowadzę zajęcia z przedmiotów związanych z video marketingiem i produkcją filmową.

Jestem autorem książki Wideo reklamowe na social media. Interaktywny przewodnik krok po korku (możesz ją kupić klikając TUTAJ).

Zajmuję się również consultingiem z zakresu video marketingu i doboru odpowiedniego sprzętu filmowego na potrzeby webinarów, nagrań vlogów czy e-learningu.

Prowadzę podcast „Zdalnie w onlajnie”, gdzie rozmawiam z moimi gośćmi na tematy związane z biznesem, e-learningiem, marketingiem i nowymi technologiami.

Jestem współzałożycielem grupy filmowej „Drobne Poprawki”, z którą tworzymy filmy krótkometrażowe.

Film, fotografia i podróże to moje trzy największe pasje, którym postanowiłem poświęcić nie tylko czas wolny, ale i życie zawodowe.